Lufta e Parë Botërore
Read

Lufta e Parë Botërore

by Aristir Margariti

Lufta e Parë Botërore Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë Shko te: navigacion, kërko Pamje nga Lufta e I Botërore. Shtetet e përfshira në Luftën e Parë Botërore. Me të kaltër: Pakti i Trefishtë dhe aleatët Me të zezë: Perandoritë qendrore. Lufta e Parë... More

Read the publication