Filozofia
Read

Filozofia

by Aristir Margariti

Filozofia Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë Shko te: navigacion, kërko Platoni (majtas) dhe Aristoteli (djathtas): detaj nga Shkolla e Athinës nga Raffaello Sanzio, 1509 Filozofia merret me problemet e përgjithshme dhe fondamentale rreth çështjeve si... More

Read the publication